fbpx
 

Znojemský městský pivovar a.s.

Znojemský městský pivovar

Plán na revitalizaci výroby piva a celého areálu vzniká v roce 2014 a první várku Znojemského piva ze Znojemského městského pivovaru mohli fanoušci ochutnat 17.11.2015. Areál pivovaru od té doby prošel neuvěřitelnou proměnou a dnes zde kromě řemeslného Znojemského městského pivovaru mohou místní i turisté zavítat do Enotéky, Exkurze pivovarnictví, pokochat se úžasným pohledem na Znojmo z TeraZy u rotundy sv. Kateřiny nebo si vychutnat čerstvé pivo přímo z pivovaru a moderní českou gastronomii v přilehlé ReZtauraci se Zahrádkou.


V nabídce znojemského pivovaru najdete nejenom tradiční ležáky, ale i polotmavá, silná, svrchně kvašená piva korunovaná světovými unikáty. Vlajkovou lodí našeho pivovaru je Znojemská 11 dle tradiční receptury našeho emeritního sládka Karla Čaňka. Základní řadu doplňuje zuper hořká Zámecká 12, silné, 4x chmelené Zetko a polotmavá, karamelová Rotunda 11. Téměř každý měsíc v roce věnujeme nějakému ze speciálů, kdy mezi ty neoblíbenější patří adventní Medová 13, unikátní Sauvin 11 s použítim lokálních vinných kvasnic, velikonoční Brut IPA Mozaic, NEIPA bombaZtic nebo zajímavě chmelené ležáky CereZ a 20Z2.

Znojemský městský pivovar a.s. podporuje Pivní korbel zapůjčením výčepních zařízení, dodávkou pivovarských kvasnic a dodáním piva na samotnou akci.

nebo na